Bu iddia gerçek olabilir mi? 27 Mart 2012, 19:38

Bu dedikodu ortalığı karıştırdı. Köprülerde 1 Nisan'dan itibaren yeni bir uygulama mı devreye giriyor? Şimdi herkes bu dedikoduyu konuşuyor. Bir internet sitesi kaynaklı dedikodu hızla yayıldı.
Sözkonusu dedikodu sanal alemde hızla yayıldı, televizyon ekranlarına da sıçradı. Ortada resmi bir açıklama yok ancak haberin çıkış kaynağı meçhul olsa da, yayılış hızı muazzam. Deniliyor ki 1 Nisan'da köprülerde yeni bir uygulama devreye giriyor. 30 kilometreden fazla hız yapan yanacak.

ÖNCE SANAL ALEMDE YAYILDI

Sanal alemde hızlı yayılan söylenti televizyon ekranlarına kadar sıçradı. Samanyolu Haber kanalı da bugün izleyicilerini uyardı ve pazartesi itabariyle başlayacak bu uygulamadan söz etti.

BUGÜNE KADAR UYGULANMIYORDU

Habere göre otoyollarda ve köprülerdeki OGS gişelerinden geçiş hızı, mevcut düzenlemede 30 kilometre... Bu sınırlama bugüne kadar uygulanmıyordu. Ancak 01 Nisan 2012 tarihinden itibaren hız sınırı uygulaması devreye girecek.

KAÇAK GEÇİŞ İŞLEMİ UYGULANACAK

Pazartesi itibariyle OGS gişelerinden 30 km.'den daha hızlı geçilirse OGS okumayacak ve kaçak geçiş gibi işlem uygulanacak. Kurala uymayanlar kaçak geçişin yanı sıra aşırı hız cezası yiyecekler.

RESMİ BİR AÇIKLAMA YOK

Sanal alemde yayılan bu söylentinin resmi bir kaynağı yok. Şu ana kadar da resmi bir açıklama yapılmış değil. Haberin kaynağı meçhul olsa da, dediğimiz gibi yayılma hızı çok hızlı.

Yorumlar

dilek genç :

Allahım yarabbim herşeyi yapıyorsunuzda ,bunu bari yapmayın rezillik diz boyu rabbim hesap sorar hiç düşünmezmisiniz sonunuzu yuh diyorum ya..

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları