AKP'DEN KOPAN CHP'DE SOLUKLANIYOR! 05 Mart 2013, 14:04

AKP’nin başlattığı “barış açılımı” ve “İmralı görüşmeleri” ‘nin deşifre olması nedeniyle partilerinden istifa eden her kesimden ve yaştan insanlar soluğu CHP’de alıyor.
Haber:Lütfü Bulut
Son olarak CHP Başakşehir İlçe Gençlik Örgütünün düzenlediği katılım töreninde AKP Gençlik Kollarında çeşitli kademelerde görev almış 20’den fazla genç Cumhuriyet Halk Partisi saflarına katıldı.

CHP Başakşehir Gençlik Örgütü Başkanı Aşkın Tuna'nın ev sahipliğinde ilçe binasında gerçekleşen kahvaltılı katılım törenine ilgi büyüktü. CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcıları Ebru Oğuz ve Çağdaş Argunşah, CHP İlçe Başkanı Özgür Karabat, Kadın Kolları Başkanı Ayfer Dikbaş, CHP İstanbul İl Yöneticileri Gülcan Çelik, Fırat Erdoğan ve Volkan Turan katıldılar.
AKPden kopuşun hızlandığını belirten CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Ebru Oğuz "Yüreği emekten, adaletten, eşitlikten yana olan genç arkadaşlarımız partimize yoğun ilgi gösteriyor ve yurdun dört bir tarafından partimize katılıyor.
AKP'nin gençlik üzerinde uyguladığı baskıcı tablo genç arkadaşlarımızı özgür bir alanda siyaset yapmaya itiyor. Fikirlerin özgürce tartışıldığı,emeğin en yüce değer kabul edildiği, partimize önümdeki günlerde katılımların hızla devam edeceğine inanıyoruz. AKP'ye yerelde en büyük kaybı gençlik yaşatacaktır" dedi.

GENÇ BAŞKAN'DAN GENÇLERE TAVSİYE: İDALİST OLUN!

Örgütü ile bilirkte yaptığı başarılı çalışlamalarından dolayı İstanbul'un 39 ilçesi içinde daha öne çıkan CHP Başakşehir İlçe Başkanı Özgür Karabat da, yaptığı kısa ama verimli konuşmasında gençlere yol gösterici hedefler göstererek, "iddialı, kararlı, inançlı olun" dedi.

Daha sonra AK Parti başta olmak üzere diğer partilerde siyaset yapan bir çok genç partilerinden istifa edip CHP rozetlerini taktı. Bu gençlerin, yerel yönetim seçimlerinden CHP Başakşehir İlçe Örgütü için çalışacaklarını ifade etmeleri başta Özgür Karabat olmak üzere parti yöneticilerini sevindirdi.

İŞTE O KATILIM ANININ VİDEO KAYDI!

Yorum Gönder