SERKAN BAKIRTAŞ YENİDEN GENEL BAŞKAN SEÇİLDİ! 06 Haziran 2013, 16:14

Geçtiğimiz günlerde 1. Olağan Kongresini yaparak Genel Başkan Serkan Bakırtaş öncülüğünde Örgütlenmesine hız kesmeden devam eden MAYBAK federasyonu Gazete haber merkezimizi de ziyaret ederek karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.
MAYBAK TAM GAZ ÖRGÜTLENİYOR!
Haber: Selvi Sarıtaç

Kısa adı MAYBAK olan Marmara Araç Yıkama Bakım Kaplama Dernekler Federasyonu’nun Genç ve başarılı Genel Başkanı Serkan Bakırtaş ve Yönetim Kurulu Üyelerinden Turgut Yüksekdağ, Volkan Çeliksu , Raif Boldağ, Mustafa Kerem Karapazar, Babür Baycan, Aydın Göktaş, Sinan Erat, Hüseyin Günel, Sinan Karaca Öztürk, Feyzullah Aydın birlikte ziyaret ettiği Yaşam Medya Gurubu‘nda Yayın Koordinatörü Lütfü Bulut karşıladı.
SARI ÇİZMELİLER ARTIK HEM MESLEK HEMDE GÜÇLÜ BİR ÖRGÜT!
Çalışmaları hakkında Yayın Koordinatörümüz Lütfü Bulut’a bilgi veren Genel Başkan Bakırtaş “Ülkemizde daha önce meslekten sayılmayan sadece işsiz insanların ara geçiş sürecinde değerlendirildiği bir birim olan ‘sarı çizmeliler’ diye tabir edilen bir uğraşıyı bizler örgütlü bir meslek haline getirdik. Otomobillerdeki satış sonrası A’dan Z’ye yıkama, bakım, kaplama sektöründe ülke genelinde yaygın olan binlerce firma tek tek dernekleşip, örgütlenerek MAYBAK çatısı altında federasyonumuza dahil olmaktalar… Özellikle geçtiğimiz günlerde yaptığımız 1. Olağan Kongremiz sonrası bu örgütlenme çalışmalarımıza hız verdik. Bünyemizde bulunan 21 dernek ve 7 bin üyelik üye havuzumuzu kısa bir süre sonra 50 bine çıkarma hedefindeyiz” dedi…


Maybak Genel Başkanı Serkan Bakırtaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri seçim sonrası gazetemizide ziyaret ederek 
Yayın Koordinatörümüz Lütfü Bulut'a çalışmaları hakkında bilgi verdiler...


 
MAYBAK Genel Başkanlığı koltuğuna yeniden seçilen Serkan Bakırtaş'ın Kongre konuşması:

Yorum Gönder