YUH ARTIK BU KADARDA OLMAZ KENEVİRİ NEREYE EKMİŞLER! 27 Ağustos 2013, 16:21

Kocaeli’nin Darıca ilçesinde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Polise yakalanmamak için, kenevirleri akla gelmeyecek bir yer olan Mezarlıklara eken 2 şahıs gözaltına alındı.
Darıca İlçesinde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. İddialara göre polis ve jandarmanın uyuşturucu kullanan, yetiştiren ve satanlara yönelik aralıksız olarak yaptığı operasyonlarından dolayı korkan 2 kafadar, yakalanmamak için en akla gelmeyecek yer olan mezarlıkları seçti. Şahısları takibe alan emniyet güçleri, şahıslar mezarlığa kenevire bakım için geldiklerinde suçüstü yakalayarak gözaltına aldı.

SUÇÜSTÜ YAKALANDILAR

Darıca İlçe Emniyet Müdürlüğü bazı şahısların uyuşturucu madde yetiştirdiği iddiaları üzerine harekete geçti. Yapılan takip esnasında polis gördükleri karşısında şaşkına döndü. A.T ve S.T isimli 2 kafadar bölgedeki mezarlıkların birçoğuna kenevir ektiği tespit edildi. Şahısları suçüstü yakalamak isteyen polis operasyon için düğmeye bastı. Her iki şahıs kenevirlere bakmak için geldiklerinde suçüstü yakalandı. Mezarlıkta yapılan incelemelerde değişik mezarlara ekilmiş 180 kök hint keneviri ele geçirildi. Şahıslar ifadeleri alınmaz üzere emniyet müdürlüğüne götürüldü
 

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları