SON DAKİKA... İNTERNETİN KARADENİZLİ FENOMENİ KÖKSAL BABA ÖLDÜ MÜ? 11 Mart 2016, 17:31

Köksal Baba öldü mü? Son zamanların internet fenomeni Köksal Baba’nın öldü iddiaları Twitter’ı karıştırdı. Peki gerçekten de Köksal Baba öldü mü?
Köksal Baba öldü mü? Trabzonsporlu Köksal Baba namından herkese söz ettirirken bugün ismi yine gündeme geldi. Bu kez yaptıklarıyla değil öldü iddialarıyla gündeme geldi. Twitter üzerinden trend olan “Köksal Baba Öldü” haberleri herkesi şaşırttı. Peki gerçekten de Köksal Baba öldü mü?
Köksal Baba'nın ölüp ölmediği hakkında herhangi bir açıklama yok ancak Twitter'da en çok konuşulan konular arasında. Resmi açıklama geldiğinde sizinle paylaşacağız.

Trabzonlu 41 yaşındaki Köksal Bektaşoğlu nam-ı diğer "Köksal Baba" sosyal medyada 800 bine yaklaşan takipçi sayısı ve komik videoları ile dikkat çekiyor.
Sosyal medya fenomeni olma yolunda hızla ilerleyen ve hayran kitlesi artan Köksal Baba'nın takipçi sayısı, birçok ünlü sanatçı, siyasetçi ve futbolcuyu geride bırakırken, kendisine reklam ve film teklifleri yağıyor.

HER ŞEY 8 YIL ÖNCE BAŞLADI

Dünyada 7'den 70'e her milletten insanın kullandığı sosyal medya kendi çıkardığı şöhretleri ile de dikkat çekiyor. Bu şöhretlerden biri de Trabzonlu "Köksal Baba". Her kesimden insanın beğenisini kazanan Köksal Baba'nın sosyal medya fenomeni olma yolunda ilerlemesi 8 yıl önce Trabzon'un Ortahisar ilçesi Çömlekçi Mahallesi'nde 'Bidanem' isimli çay ocağında başladı. Asıl adı Köksal Bektaşoğlu olan 41 yaşındaki 'Köksal Baba'nın her şeyiyle yakında ilgilenen ve bugünlerde sevilen bir isim olmasına destak olan Süleyman Köse'nin ve sevenlerinin çekmiş olduğu videolar bugün internet aleminde en çok izlenen videolar arasında yer alıyor. Türkiye'nin ve dünyanın birçok yerinde takip edilmeye başlanan 'Köksal Baba'ya, sevenleri sosyal medya üzerinden, sevgilerini ve selamlarını gönderiyorlar.

ÜNLÜ YILDIZLARI GERİDE BIRAKTI

Sinirlendiğinde yumruklarını kullanan Köksal Baba'nın doğal davranışları herkesin beğenisini kazanıyor. Yaklaşık 800 bine ulaşan takipçi sayısıyla birçok ünlü yıldızı geride bırakan sosyal medya fenomeni Köksal Baba, videoları paylaşım rekorları kırsa da kameralardan çok hoşlanan biri değil. Almış olduğu birçok film, dizi ve reklam tekliflerini ise bu yüzden geri çeviriyor.
Köksal Baba öldü mü? Son zamanların internet fenomeni Köksal Baba'nın öldü iddiaları Twitter'ı karıştırdı. Peki gerçekten de Köksal Baba öldü mü?

Yorumlar

Ömer Beştaşoğlu :

Lütfen istediğiniz ölmez sevgilisi adana Ceyhan işitme engelli cihazı var seni bekliyor foto galeri çeker olsun

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder