SEMRA HANIM ÖZAL'I UNUTTU KIYAMET KORKUSUNDAN ŞİRİNCE'YE UÇTU! 17 Aralık 2012, 22:58

Semra Özal, Süreyya Yalçın, Sibel Can da Şirince'ye gidiyor..sSemra Özal da ailesi ile birlikte Şirince’ye sığındı. Semra Hanım, kızı, oğlu Efe ve torunları ile 22 Aralık’a kadar Markiz Konakları’nda kalmaya karar verdi.
Kıyametten korkan dünyalılar, Şirince’de yer bırakmadı. Aylardır Türkiye’nin gündemini meşgul eden Özal öldü mü öldürüldü mü sorusu, Adli Tıp raporu, 8. Cumhurbaşkanı merhum Turgut Özal’ın eşi Semra Özal’ın pek umurunda gibi görünmüyor.

Semra Özal da ailesi ile birlikte Şirince’ye sığındı. Semra Hanım, kızı, oğlu Efe ve torunları ile 22 Aralık’a kadar Markiz Konakları’nda kalmaya karar verdi.

Şirince’ye gidenler arasında sosyetikler de var. Sosyetik güzel Süreyya Yalçın kıyamet akımına kapıldı. Yalçın, 21 Aralık günü konaklama bedeli 3 bin doları bulan pansiyonda kendisi, sevgilisi ve şoförü için yer ayırttı. Bunun için 10 bin doları gözden çıkardı.

Bu isimlerin Lerzan Mutlu, Sibel Can gibi ünlülerin de 18 Aralık’tan itibaren Şirince’de olacakları söyleniyor.

Şirince’de bin 500 güvenlik görevlisi bulunacak. İzmir Valiliği’nin emri ile Şirince’ye 18 Aralık’tan itibaren girişler de yasaklanacak. Köye 21 ve 22 Aralık’ta girecek otomobiller ile sahiplerinin isimleri ise önceden bildirilecek. Ayrıca evlerin bahçesinde ve boş alanlarda çadır kurulmayacak. 350 kişinin yaşadığı 250 yatak kapasiteli Şirince’de 21 Aralık Cuma günü yaklaşık 60 bin kişinin bulunacağı açıklandı.

Yorum Gönder