RUSYA GAZI KESERSE NE OLU? TÜRKİYE RUSYA'DAN ÖZÜR DİLEMELİ Mİ? İŞTE ERZURUMLULARIN VERDİĞİ MÜTHİŞ CEVAPLAR 30 Kasım 2015, 19:06

"Rusya gazı keserse"ye çarpıcı cevap... Erzurum'da vatandaşlara Türkiye'nin Rusya'dan özür dilemesini soruldu vatandaşların cevabı hayli dikkat çekiciydi.
'Rusya gazı keserse'ye çarpıcı cevap

Türkiye'nin hava sahasını ihlal eden Rus uçağını düşürmesinden sonra yaşanan gerilim gündemdekini yerini korurkan Rusya'nın Türkiye'ye yönelik aldığı yaptırım kararları da beşinden tartışmaları başlattı.
Yerel bir televizyon kanalında Erzurumlulara 'Rusya gazı keserse ne olur' diye soran muhabirler, birbirinden ilginç cevaplar aldılar.
Türkiye'nin olayda haklı olduğunu ifade eden vatandaşlar, özür dilemeye hiçbir şekilde rıza göstermezken, "Cumhurbaşkanımız da özür dilemez, biz de özür dilemeyiz" dediler. Bazı vatandaşlar Rusya'nın geçmişte Avrupa'nın ambargosuna uğradığını yanlarında sadece Türkiye'nin bulunduğuna dikkati çekerken Ya Rusya Doğalgazı keserse sorusuna ise bir vatandaş, "Bundan 20 sene önce doğalgaz mı vardı, biz tezek yakarız, yar Ruslar ne yiyecek." dedi.

İŞTE ERZURUMLULARIN VERDİĞİ O MÜTHİŞ CEVAP


Yorumlar

mahsun :

ibrahimin ulduyu durumu

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder