Ölen babasıyla ilk kez buluştu! 16 Şubat 2012, 01:05

Türkiye’nin ilk yüz nakli ameliyatını geçiren Uğur Acar, yüzünü bağışçı Ahmet Kaya’nın kızı Leyla Kahveci ile tanıştı.
 Babasını görmüş gibi olduğunu belirten Kahveci’nin ilk tepkisi ‘Bu kadar güzel olacağını tahmin etmiyordum’ oldu.
Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Hastanesi’ne öğle saatlerinde eşi Gökay Kahveci ile el ele gelen Leyla Kahveci, Uğur Acar’ı odasında ziyaret etti. Odada yaklaşık 10 dakika kalan Leyla Kahveci, şu yorumu yaptı:

ÇOK YAKIŞIKLI OLMUŞ

"İçeri girdiğimde bayağı bir şaşırdım. Gayet sağlıklı gördüm. Zaten Uğur bundan sonra bizim yanımızdan ayrılmayacağının da sözünü verdi. Kendisini çok yakışıklı gördüm, bundan sonra da daha iyi ve daha yakışıklı olacak. Yüzü bayağı bir yakından inceledim. Çok şaşırdım. Ona şaşkınlıkla bakarken, onun da bana şaşkınlıkla baktığını hissediyordum. Bir anda tokalaştık. Teşekkür etti. Onun duaları artık bizimle."

‘HAYDİ MAÇA GİDELİM’

Leyla Kahveci’nin eşi Gökay Kahveci ise içeride bir hayli espriler yaptıklarını söyleyerek, "Hadi maça gidelim dedik. Bize ’hadi gidelim’ cevabını verdi. Ben ise biraz daha iyileş öyle gidelim dedim" dedi.

1 AY İÇİNDE TABURCU OLABİLİR

Ameliyatı gerçekleştiren ekipten Yrd. Doç. Dr. Özlenen Özkan ise Uğur’un sağlık durumu gayet iyi olduğunu ve her şeyin yolunda gittiğini söyledi. Özkan, "Süreç böyle devam ederse bir ay içinde taburcu etmeyi düşünüyoruz. Verici aileye tekrar sizin huzurunuzda teşekkür ediyorum. Uğur, mimikleri oluşmadığı için ifadelerinden belli etmese de sözleri ile mutluluğunu dile getirdi" diye konuştu.

Yorumlar

sahi cihan :

insan biraz tarafsiz olur tarafsiz anlatir tamam kadina el kalkmaz ama kadinda hadini bilecek neden herkesin icersinde adamin izetnefsiyle oynuyor tukuruyor belkide kufurde ediyordur yani kadinsa bunlari yapma ozgurlugumu var sonucta karsisindakide insan hakaret edeceksin tukureceksi eeee ben kadinim yok oyle yagma herkes hadini bilecek saygisini birbirine gosterecek

Doğan :

kardeşim sonuçta kadın dır bi şekilde kendini korursun, sen nasıl kadına ardı ardına yumruk atarsın? karşındaki erkekmi? senin ezikliğine tüküreyim ben..keser döner sap döner keserin sapı birine girer..!!!

ilker :

senin ben gelceni sikeyim orospu cocugu kadına el kalkarmı gavat pic

tarafsız :

bu kadar taraflı anlatılır. iyi ki video var ve gözlerimizle görüyoruz. otobüs şoförünün ardı ardına attığı yumruk diyo. kadının attığı ne ? mendil mi?

YORUMCU :

çok i̇yi̇ olmuş papağana kendi̇ni̇ bi̇ şey sanmasin erkeğe tükürmek ne lan sen ki̇msi̇n koyun alirsin böyle yumruğu

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları