Öğrenciler Osman Gürün'ü göreve çağırdı... 06 Şubat 2015, 17:32

Sıtkı Koçman Caddesi, Ferhan Apartmanı'nın altındaki Playstation Salonu, cadde üzerinde oturan bina sakinlerini canından bezdirdi.
 Gece geç saatlere kadar Salon'dan gelen gürültü nedeniyle artık uyuyamadıklarını belirten bina sakinleri, Muğla Büyükşehir Belediyesi yetkililerini defalarca uyarmalarına rağmen buraya hiçbir müdahale yapılmadığını söylediler.
Bina sakinlerinden ve aynı zamanda üniversite öğrencilerinden Yusuf Arkadaş, Mazlum Toran, Batuhan İlhan, Cankurt Kaba ve Hayri Uğur evlerinde artık ders çalışamadıklarını ve uyuyamadıklarını belirterek, belediyenin konuyla ilgili görevlerini yerine getirmeye davet ettiler. Muğlalı Üniversite Öğrencilerinin Gürültü İsyanı Konu ile ilgili sitemize açıklamada bulanan üniversite öğrencileri, "Belediye yetkilileri gelip sözkonusu salondan çıkan gürültüyü görmelerine rağmen hiç bir müdahalede bulunmuyorlar. Biz nereye başvuracağımızı şaşırdık. Salon kapandıktan sonra bile burayı işletenler müzikleri kapatmadan çıkıp gidiyorlar.

Başta Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Osman Gürün ve tüm belediye yetkililerini göreve çağırıyoruz" diye konuştular.

Yorum Gönder