LEVENT KIRCA LONDRA'DA GAZA GELDİ, İSTANBUL'U ELE GEÇİRDİ! 25 Haziran 2013, 19:36

Eylemlerin ilk günlerinde tiyatro oyunu için Londra'da bulunan Levent Kırca kalabalığı görünce gaza geldi.
 İP’li Levent Kırca: “İstanbul'u Ele Geçirdik! Hapishaneleri Basacağız!”

Yer: Londra Türk Konsolosluğu önü, Tarih: 01.06.2013

Seyretmeyen kalmasın... Neye hazırlık yapıldığını bilelim...
Ulusal Kanal Yönetim Kurulu Başkanı ve oyuncu Levent Kırca'nı Londra'da Gezi Parkı ile ilgili yaptığı konuşmanın görüntüleri ortaya çıktı.

Hükümeti eleştiren oyunlarıyla tanınan Levent Kırca, Gezi Eylemleri'nin başladığı ilk günlerde İşçi Partisi'nin düzenlediği bir organizasyonla Londra'ya gitti. Ünlü oyuncu oraya "Azınlık" oyununu sergilemek üzere gitmişti. Gezi Eylemleri'nin başladığının haberini de orada aldı. Kırca, Londra'da destek eylemi yapan bir grubu katıldı. Megafonu eline alan oyuncu gaza geldi. "Cumhuriyet için, Atatürk için Türk halkı ayaklanmıştır" diyen Kırca daha sonra "İstanbul Türk halkı tarafından ele geçirilmiştir" gibi ifadeler kullandı.
TÜRKİYE'Yİ ELE GEÇİRME KONUŞMASI
Daha sonra Levent Kırca konuşmasına "Şu anda Taksim Meydanı tamamen Cumhuriyetçiler'e açılmış, polis barikatları kaldırmış ve geri çekilmiş durumda" diye devam etti. Ardından "Kurtuluş Savaşı'nı kazanıp düşmanı denize döken Mustafa Kemal'in askeri olan Türk halkı bu kadarla yetinmeyecek Türkiye'yi tekrar ele geçirecek" diyen Kırca'ya Londra'da toplanmış kalabalıktan da destek geldi.
NOT: LEVENT KIRCA İLE İLGİLİ YAYIN YÖNETMENİMİZ LÜTFÜ BULUT'UN GEZİ EYLEMLERİ ÖNCESİNDEN  KALEME ALDIĞI  "BU MAKALEM KIVRAK DANSÖZ HEDİYELİDİR!" YAZISINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ! 

İŞTE O REZALET VİDEO AŞAĞIDA!

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları