İŞTE O SİYAHİ BEBEĞİN BABASI! 19 Mayıs 2013, 02:52

Sosyetenin konuştuğu 'siyahi bebek'in babası olduğu iddia edilen dansçı konuştu.
 Sosyetik gelinin bekarlığa veda gecesinin meyvesi olan siyahi bebeğin babasını konuştu. Skandal geceyi anlatan Nijeryalı dansçı, ‘Evladıma sahip çıkmazlarsa onu alır, giderim’ dedi.
Sosyetenin nur topu gibi skandalı oldu. Çırağan Sarayı’nda evlenen ünlü çiftin bebeği siyahi doğdu. Takvim gazetesi o bebeğin babasını buldu. Bebek şokunu yaşayan siyahi baba, skandal geceyle ilgili konuştu.
‘SİYAHİ BEBEK’ SKANDALI BU YAZIYLA ORTAYA ÇIKMIŞTI! HABERİ İÇİN TIKLAYIN
‘GELİN SARHOŞTU’
“Yok artık” dedirten olay, geçen yaz patlak verdi. Türkiye’nin en tanınmış ailelerinin çocukları, Çırağan Sarayı’nda evlenme kararı aldı. Düğün arifesinde gelin ve damat “bekarlığa veda gecesi” düzenledi. Sarhoş olan gelin, siyahi bir dansçıyla birlikte oldu. Ertesi gün hiçbir şey hatırlamayan gelin, Çırağan’da rüya gibi bir düğünle dünyaevine girdi. Mutluluklarını bir bebekle taçlandıran çift, doğum için ABD’ye gitti. Bebeğin doğacağı gün bütün aile Amerika’ya uçtu. Ancak mutlu haberi bekleyen aile acı sürprizle yıkıldı. Siyahi bebeği gören damat ve yakınları ilk uçakla İstanbul’a döndü. Boşanmak için avukatına talimat verdi. Partide alkol duvarını aşan gelin ise gözyaşlarına boğuldu.

Herkesin merak ettiği biyolojik babaya ise ulaşıldı. Skandala imza atan Nijeryalı dansçı A.Y. o gece yaşanan tüm rezaleti ayrıntılarıyla şöyle anlattı:
“Boğaz’daki o eve çılgınca şov sergilemek için gittik. Bekarlığa veda partisi olduğunu orada öğrendik. Alkol su gibi akıyordu. Bayanlar müzikle kendilerinden geçmişti. Herkesin delice eğlenirken gelin adayı elimden tutarak boş bir odaya götürdü. Birden öpmeye başladı. Birileri görecek ve işimden olacağım korkusuyla panikledim. Ancak o ısrar edince ben de dayanamadım.
500 DOLAR BAHŞİŞ VERDİ
Çok sarhoştu. Her şey birkaç dakika içinde olup bitti. Gecenin sonunda elime 500 dolar sıkıştırdı. Bir daha kendisini hiç görmedim. Olayı bilen arkadaşlarım gazeteyi görünce beni aradı. Şoke oldum. Bebeğimin olduğunu böyle öğrendim. Çocuğumu istemezlerse, ben sahip çıkarım.”
‘VAY BAŞIMA GELENLER’
Tam 3 yıldan beri Türkiye’de yaşayan Nijeryalı baba A.Y., başına gelenler için “Kader” dedi. Siyahi baba, “Kimseye konuşmam. Yeter ki çocuk sahipsiz kalmasın” diye konuştu.
TRAJİKOMİK
Skandal, Twitter’da böyle konuşuldu.
* Dansçı zenci olmasa olay arada kaynayıp gidecekti.
* Marjinal insanlar yakışır size ve sizin gibilere…
* Bekarlığa veda partilerinin ismi “siyahi bebeğe merhaba partisi” olarak değiştirildi.
* Bebekler değil, damatlar karışmış.
* Trajikomik…
* Siyahilerin sosyete çıktığı yerde, ırkçılıktan bahsedilemez.
* Sosyetenin bekarlığa vedası böyle olur işte…
Kaynak: MEVLÜT YÜKSEL / TAKVİM

Yorum Gönder