İstanbulda Gecelik Bayan 09 Mart 2015, 10:19

İlçenin tarihçesi M.Ö. 5. Yüzyıla dayanmaktadır. Bu bölgede yaşamış olan kavimlerin izleri halen günümüzde aynı sıcaklığını muhafaza etmektedir. İlçenin tarihi açıdan tanıtımının yapılmasındaİlçenin tarihçesi M.Ö. 5. Yüzyıla dayanmaktadır. Bu bölgede yaşamış olan kavimlerin izleri halen günümüzde aynı sıcaklığını muhafaza etmektedir. İlçenin tarihi açıdan tanıtımının yapılmasında etkin rol oynayan halkında sevgisini kazanıyor. En son duyulan haberde bayanın en güvendiği arkadaşı tarafından dolandırılmış olması üzüntü yarattı.

Eski dönemlere ait mezarlarda o dönemlere ait aletlerin kalıntılarına rastlanmaktadır. Buna benzer bir antika eşyayı arkadaşından ödünç alan bir daha geri vermeyince dolandırıcılık şebekesinin üyesi olduğu anlaşıldı. Genellikle tarihi yapılardan bulunan kalıntılar eski çağlara ait bilgiler aktarıyor.

 İlçede sanayi alanında gelişme söz konusu olmasının asıl nedeni organize sanayi bölgesi ve sebze işleme fabrikalarının çokluğu olmaktadır. Burada çok sık görülmese de bayanların çalışanlarına rastlamak mümkün olmaktadır. İşçi gruplarını çalıştıran üniteler işçilerin maaşlarını zamanında vermedikleri de ayrıca son gelen haberler arasında. Bu konuda bayanların direnişi daha etkili bir şekilde kendini açıkça gösteriyor. Meyve suyu fabrikalarının işçi istihdamı konusunda geniş hacimli oldukları da açıkça görülüyor.

Anahtar Kelimeler
istanbulda gecelik bayan

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları