GÜRSEL TEKİN İSYANDA: SO..RIM BÖYLE VEKİLLİĞE! 07 Temmuz 2013, 00:50

Gürsel Tekin, Taksim'de yaşanan olaylar sırasında biber gazından etkilenince "so...rım böyle vekilliğe" tepkisini verdi.

Bu video Adobe Flash Player'ın son sürümünü gerektirmektedir.

Adobe Flash Player'ın son sürümünü indirin.

 Taksim'de akşam saatlerinde başlayan polis müdahalesinden yalnıza göstericiler değil basın mensupları, turistler ve hatta milletvekilleri de etkilendi.

Müdahale sırasında Taksim'de bulunan CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin ve beraberindeki milletvekillerinin TOMA'dan sıkılan tazyikli su ve gazdan etkilendiği belirtiliyor.

Taksim Dayanışması'nın çağrısıyla İstiklal Caddesi 'nin girişinde toplanan bir grup, Gezi Parkı 'nın açılmasını istedi. Uyarıya rağmen dağılmayan gruba tazyikli suyla müdahale edildi. Grupta yer alan CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin ve beraberindeki milletvekilleri de müdahalenin ortasında kaldı.

Polisin kalkanlarla ittiği gruba, TOMA'dan tazyikli su da sıkıldı. Tekin'in ve beraberindekilerin gazdan etkilendiği görüldü. Polisin, gruptaki bazı kişileri de gözaltına aldığı belirtiliyor.

SI..RIM BÖYLE VEKİLLİĞE

Polis müdahalesinde gazdan etkilenen CHP'li Gürsel Tekin'in "Sı..rım böyle vekilliği de size de" diye bağırdığı görüldü.

İŞTE O ANLAR 

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları