FETHULLAH GÜLEN'İN EVİNİ BASACAKLARA ŞOK! 14 Temmuz 2013, 11:30

Habertempo olarak haftalar önceden yaptığımız "13 Temmuz Cumartesi Gülen'in evini basacaklar!" şeklindeki özel haberimiz bildiğiniz üzere büyük yankı uyandırmıştı... Dün 13 Temmuz'du Fethullah Gülen'in ABD'de ikamet ettiği evinin önünde protesto gösterisi başladı. Ancak
POLİS GÜLEN'İN EVİNİN ÖNÜNDE TOPLANMAYA İZİN VERMEDİ!
Polis, Gülen'in evinin önünde gösteri yapacak bir alan olmadığı ve karayolununda kapatılamayacağını gerekçe gösterdi.

Herkulhaber'in haberine göre göstericiler için önceden araçlarını park etmeleri için ayrılan yakındaki bir kilisenin otoparkı da göstericilerin araçlarını parketmelerine izin vermedi. Göstericiler 5 mil uzaklıktaki bir çifliğe araçlarını park etmek zorunda kaldılar. Ayrıca Gülen'in yaşadığı Saylarsborg'da hiç bir aile hiç bir ev göstericilerin araçlarını park etmelerine müsade etmeyince yerel saatle bir de başlayacak gösteri başlayamadı.

Göstericiler Türkiye'deki gibi taşkınlık yapıp polisin izin vermediği alanlarda gösteri yapamıyor. Otoyolları kapatamıyor, araçlarını rastgele park edemiyor. Ayrıca trepassing yasağı olduğu için etraftaki konutların, yapıların bahçelerinden geçiş yapamıyor, oralara giremiyor.

Orada göstericilerden birisi ingilizce olarak kendisine Türkiye'de karakolda işkence yapıldığını, cinsel organlarına elektrik verildiğini anlatıyor. Gösterici şunları söylüyor:

Türkiye'de insanlar faşizme karşı direniyor. Bu resmini gördüğünüz kişiler (Resimde Gezi gösterilerinde ölen kişilerin fotoğrafları var) Fethullah Gülen'in polisleri tarafından haince katledildiler. Bunlar hayatlarının baharındaydı.Toplanmamızın nedeni, hem ülkemizde hem de ABD'de demokratik haklarımıız kulanmak istiyoruz ve demokrasi istiyoruz. Amerikan demokrasisinin bize tanıdığı demokratik hak Gülen'in adamları tarafından engelleniyor. Gülen'in gizli bir ajandası olduğunu, bir demokrasi düşmanı olduğunu anlatmaya geldik buraya. Elimizde 570 sayfadan oluşan bir dosya var. Biraz sonra dosya burada olacak. Bu dosya da Gülen'in ABD'deki örgütlenmesini anlatıyoruz."

İŞTE OKUMAYANLAR İÇİN O HABERİMİZ RESME TIKLAYINIZ!Yorumlar

ismail Poyraz :

Fethullah Gülen amerikada saklanan lağım faresidir onun Türkiye de idam edilip 1 dolarlari ona pamuk yapacağız masum insanları ölümüne neden oldu vatan haini amerika uşağı

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları