Fatih Altaylı’nın en uzun günü 07 Ekim 2011, 21:32

Gazete Habertürk’ün sürmanşeti Fatih Altaylı’ya kabus oldu!
Fatih Altaylı yönetimindeki Habertürk gazetesinde bugün yayınlanan o fotoğrafın yankıları sürüyor. Medya ve siyaset dünyasını da ayağa kaldıran bu fotoğrafa okurları kadar Habertürk yazarları da büyük tepki gösterdi.

Habertürk’ün santralleri tepki telefonları nedeniyle kilitlenirken, patronaj katından da Fatih Altaylı’ya eleştirilerin geldiği öğrenildi.

Öte yandan Habertürk’ün yazı işleri toplantısına da damgasını vuran fotoğraf krizi nedeniyle yazı işleri toplantısında da hararetli tartışmalar çıktı. Kimi “Yarın bir özür dileyelim” derken kimisi de “Tepkileri görmemezlikten gelelim” önerileri sundu.

Kuşkusuz Cumhuriyet gazetesinde spor muhabiri olarak mesleğe başlayan meslek hayatına başlayan Fatih Altaylı geride bıraktığı 20 yılın en zor gününü bugün yaşıyor.

Çünkü bir taraftan okurun, çalışma arkadaşlarının, meslektaşlarının eleştiri ve önerileri diğer taraftan ise patronaj katından yükselen sesler Fatih Altaylı’ya bugün nefes aldırmıyor.

Bu olay diğer taraftan Fatih Altaylı’nın “Kellesini isteyenler”in de arayıp da bulamadığı bir fırsat oldu. Hatırlanacağı gibi Münevver cinayetinde de Habertürk gazetesi kanlı testereyi sürmanşete taşımış ve benzer tartışmalar o zaman da çıkmıştı.

Şimdi herkesin aklında aynı soru var; Fatih Altaylı yarın ne yapacak ?

Bekleyip göreceğiz...

Yorumlar

gffgxg :

frgdfxg

s :

s

ruhi akan :

çok sevgili abbas bey sizin yazılarınızı ve programlarınız zevkle takip ediyorum,yaşamınızda hep güzellik içinde olasınız işallah .birde dün 22.10.2011 besni 13.eğitim bayramında adıyamandaydınız sizn bu kadar aktif çalışkan olduğunuzu ve insanlarla ilişkilerinizi bilen yoktu o yönünüde görmüş oldular çalışmalarınızda başarılar diler sağlıcakla kalın ruhi akan adıyaman

xxxx :

ccx

kAMİL YILDZ :

çok güzellermiş http://www.karizmamedya.com

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları