EYLEM DESTEKÇİSİ ÜNLÜ KULÜP BAŞKANI 3 İŞ ADAMI KİM? 03 Haziran 2013, 19:34

Dün Başbakan Erdoğan ile yaptığı röportaj nedeniyle eleştirilerin hedefi haline gelen Fatih Altaylı'dan önemli bir iddia geldi. Altaylı, Gezi Parkı destekçisi aralarında ünlü bir kulüp başkanı da olan 3 büyük iş adamı olduğunu iddia etti.
 Hükümete destek çıktığı için Taksim Gezi Parkı protestocularının hedefi haline gelen Fatih Altaylı'dan çok konuşulacak iddia.

Habertürk Genel Yayın Yönetmeni Fatih Altaylı, Gezi Parkı olaylarına 3 büyük iş adamının her açıdan destek verdiğini iddia etti.

Altaylı o işadamlarından birisinin büyük bir kulübün başkanı olduğunu söyledi.

Gezi Parkı protestoları sürüyor. Hükümete yakın durduğu iddiasıyla göstericilerin şimşeklerini üzerine çeken Altaylı, bomba iddialarını Twitter hesabından açıkladı.

KİM BU KULÜP BAŞKANI?

Gezi Parkı olayları organize mi? Arkasında hangi güçler var? Tartışmalar sürerken Altaylı çarpıcı bir iddiayı twitter hesabından duyurdu.

"Geziparkı olaylarına 3 büyük işadamı her açıdan gizli destek verdi. Bunlardan biri büyük bir kulübün başkanı, biri de tanınmış köklü bir aile."

EN AZ 250 AJAN

O isimlerle ilgili ayrıntı vermeyen Altaylı, bir gün önce de aldığı bir istihabaratı takipçileriyle paylaşmıştı:

"Bir istihbarat:Başta Abd,Israil,Almanya,UK,Iran,Suriye,Rusya olmak üzere birçok devletten en az 250 ajan gezi parkı gösterilerine katılmış."

KOL KOPTU DEMEK Mİ DOĞRU HABERCİLİK?

Altaylı, "Sahte montaj fotoğraflarla gezi parkı olaylarında kol koptu,bacak koptu,ölenler var yazmak,bin kişiye 10 bin kişi demek mi doğru habercilik?" sözleriyle bazı gazetecileri eleştirdi.

Altaylı, Gezi Parkı eylemcileriyle ilgili çarpıcı bir bilgiyi bilgiyi aktardı:

GEZİ PARKI TECAVÜZCÜLERİ

"Üniversite öğrencisi kız, twitterde tanıştığı ve gezi parkı eyleminde buluştuğu 3 eylemci erkeğin evinde tecavüzden 155'i arayarak kurtuldu."

DARBECİ OLMADIM

Altaylı ayrıca şu mesajı takipçileriyle paylaştı:

"Hayatım boyunca herkese,herşeye muhalif oldum ama asla darbeci olmadım. Sandıkla gelen sandıkla gider, başka yolu yok! Demokrasi bu, saygı duy."

Yorum Gönder