DURAN ADAM YERİNDE DURMUYOR, ZEHİR KUSUYOR! 01 Temmuz 2013, 12:00

“Duran Adam” Erdem Gündüz, Yunan Etnos gazetesine konuştu ve “Türkiye'de hükümeti ilgilendiren tek şey para ve 75 milyon Türk'ün nasıl olur da daha fazla tüketmesi. Bu yüzden de her şeyi satıyorlar” dedi.
YUNAN GAZETESİNE ÜLKEMİZİ KÖTÜLEDİ!

 

Gündüz,
kendisi için korkmadığını, Türk medyasının kamuoyunun gözünde aşağılanması için yalanlar uydurduğunu söyledi.BAŞBAKAN KORKUDAN ŞİDDETE BAŞVURUYOR!"Demokrasi artık devlet dairelerinde değil, insanların toplanıp, tartışıp paylaştıkları park ve bahçelere"
diyen Gündüz, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için de "Gerçekten korkuyor ve bu yüzden de şiddete başvuruyor" ifadesini kullandı.BEN FARKLI DÜŞÜNDÜM!
Gündüz "Duran adam" eylemini ise şöyle anlattı. "Burada insanlar tepkilerini göstermek için her metodu denedi. Oturdular, ağaçlara çıktılar, şarkı söylediler, haykırdılar. Ancak, hükümet onların essini duymak ve anlamak istemedi. Ben farklı düşündüm. Kalbimde acı ile Taksm meydanına gittim ve Türkiye Cumhuriyeti'nin önemli sembollerine bakarak öylece durdum". Gündüz ayrıca, 2004 yılında ayırımcılığa maruz kalan kız öğrencilere destek amacıyla üniversiteye türbanla girdiğini de sözlerine ekledi.

Yorum Gönder