BODRUM'DA SEKİZ SAAT SÜREN REHİNE KRİZİ! 26 Ağustos 2013, 22:25

Muğla’nın Bodrum İlçesi’ne bağlı Turgutreis Beldesi’nde, engelli iki çocuğunu evinde ekmek bıçağı ile rehin alan S.B, 8 saat sonra eylemine son verdi.
8 SAAT SONRA SON BULDU

Kızgın koca S.B.’yi, Muğla Sığınma Evi’nden gelen 8 yıllık eşi E.B., ikna etti. Jandarma komutanlarıyla eve giren E.B., engelli iki çocuğuna sarılarak gözyaşı döktü. E.B. daha sonra eşi S.B. ile jandarma yetkililerine çay yaptı. Rehin alınan iki çocuk sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Bodrum Devlet Hastanesi’ne, S.B. ise ifadesi alınmak üzere Turgutreis Jandarma Karakol Komutanlığı’na götürüldü.

Çocuklarına sağ salim kavuşan E.B., "Eşimin bir çılgınlık yapacağını düşünerek hemen Muğla’dan yanına geldim kendisini ikna ettim. Sinirli bir yapıya sahip, ancak çocuklarımı sağ salim teslim aldığım için mutluyum, geri döner miyim o daha sonra konuşulacak bir konu" dedi.

S.B. ise "Eşim evi terk edip çocuklarıda bırakıp gidince sinir krizine girdim geri dönmesi için yaptım, asla amacım çocuklarıma zarar vermek değildi, çok üzgünüm eşime ve çocuklarıma daha iyi davranacağım" dedi. İki çocuğun annesine teslim edileceği belirtildi.  

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları