BDP'Lİ BAŞKAN AÇLIK GREVİNDEYİM DEDİ RAKI SOFRASINDA ÇIKTI! 01 Kasım 2012, 22:09

BDP’li Belediye Başkanı Selim Sadak, açlık grevine girdiğini açıkladığı günün ertesinde rakı masasında görüldü.
 Cezaevlerindeki açlık grevlerine destek vermek için 1 günlük açlık grevine girdiğini söyleyen BDP’li Belediye Başkanı Selim Sadak, aynı günün akşamı içki masasında yakalandı. 20 Ekim’de çekildiği iddia edilen görüntülerde Sadak, Ankara’da lüks bir restoranda arkadaşlarıyla birlikte kendine ziyafet çekiyor.

BDP’li Belediye Başkanı Selim Sadak’a ait olduğu ve 20 Ekim’de çekildiği iddia edilen görüntüler Ankara’da lüks bir restoranda çekilmiş.

A Haber’in yayınladığı görüntülerde, kayıt zamanı belli değil. Görüntülerde, 19 Ekim’de Siirt’te belediye binası önünde basın açıklaması yapan BDP’li Belediye Başkanı Selim Sadak arkadaşlarıyla birlikte görülüyor.

ERDOĞAN: AÇLIK GREVİ FALAN YOK

Erdoğan'ın "Türkiye'de ölüm orucu diye bir şey yok. Ahmet Türk'ün verdiği ziyafette 17 Temmuz'da kuzu kebap götürüyorlar. Öbür taraftan ölün diyorlar. Açlık grevi falan yok şu anda yapılanlar şovdur" şeklindeki açıklamalarının ardından A Haber'de yayınlanan görüntüler olaya farklı bir boyut kazandıracak.

SELİM SADAK RAKI SOFRASINDA

Siirt Belediye Başkanı Selim Sadak'ın açlık grevine desteğinin ardından Ankara'da bir restorantta kurdurduğu rakılı sofra, bu konuyla ilgili tartışmaları daha da alevlendirecek.

BDP'Lİ VEKİLLER BUNA NE DİYECEK?

2011 yılına ait yer sofrasında çekilmiş fotoğraflarının yeni çekilmiş gibi gündeme getirilmesine sert tepki gösteren BDP'li vekillerin Selim Sadak'ın bu görüntülerine ne diyeceği merak konusu oldu.SELİM SADAK'IN RAKI SOFRASINDA Kİ GÖRÜNTÜLERİ AŞAĞIDA Kİ İÇİN RESME TIKLAYIN!Yorum Gönder