ADNAN HOCA'NIN MELEKLERİ PKK'YA DARBE PEŞİNDE! 18 Aralık 2012, 23:56

Adnan Hoca’nın güzel kızlardan Aylin Kocaman ve Didem Ürer ve aynı zamanda habertempo'nun yazarı olan Tülay Kumaşçı'dan “çarpıcı” açıklamalar..
 Adnan Oktar’ın yayın yaptığı A9 TV’de politik, dini ve güncel konularda yorum yapan birbirinden ‘çarpıcı’ genç kadınları yakından tanımak ister misiniz ?

Oktar’ın ‘Kedi canını severim’ sözüyle iltifat ettiği ve yayında ‘maşallah ve inşallah’ diyerek bir hayli ilgi çeken eğitimli, seksi ve muhafazakar hanımlar Beyaz Tv ‘de çarpıcı açıklamalar yaptılar.

Uyan Türkiyem adlı programa canlı yayın konuğu olan Aylin Kocaman ve Didem Ürer kendileri hakkında merak edilen sorulara canlı yayında yanıt verdi.

PKK ‘YA KARŞI MÜCADELE VERİYORUZ

Didem Ürer ve Aylin Kocaman PKK ‘ya karşı mücadele verdiklerini ifade ederlerken, İslam ahlakını yaymak için faaliyetlerde bulunduklarını ve gerçek İslam ‘ı tüm dünyaya anlatmaya çalıştıklarını belirttiler.

HAKARET OLMADAN ELEŞTİRİYİ KABUL EDERİZ

Kıyafetleri ve makyajları konusunda gelen eleştirilere de yanıt veren “Kedicikler” Kur-an ahlakına bağlı olduklarını ifade ederek “Gereksiz uygunsuz her şeye yüz çeviriyoruz. Hakaret olmadan eleştiri olabilir. Hakaret olursa, hukuk yoluna başvuruyoruz.” dediler.

BAŞIMIZI KAPATMAYACAĞIZ

Gelen mesajlar üzerine başörtüsü hakkında da açıklama yapan Didem Ürer, başlarını kapatmayı düşünmediklerini ifade ederek “Başımı kapatmayacağım. İslamda Başörtüsü şeklinde değil, örtü diye geçer. Başörtüsü o dönemdeki giyim tarzından dolayı kaynaklanıyor. Kur-an ‘ın emri nedeniyle başımı kapamayı düşünmüyorum ama, başını kapatan herkese de saygı duyuyorum” diye konuştu.

ALLAH ‘I ANIYORUZ

Programlarda neden çok kez “İnşallah, maşallah” dediklerine de açıklık getiren Aylin Kocaman “İyilikleri ve güzellikleri anmak için sürekli söyleriz. Bunlar Allah’ı anmak ve Allah’la birlikte yaşamak ve Allah’ı hatırlatmaktır. Bu önemli bir şey” şeklinde konuştu.

NAMAZ KILARKEN BAŞIMI ÖRTMÜYORUM

Tahir Sarıkaya’nın ‘Namaz ‘ sorusu üzerine konuşan Didem Ürer ‘Namaz kılarken başımı kapatmıyorum. Kuran’da bu yönde bir ayet olmadığı için başımı kapatarak namaz kılmıyorum’ açıklamasını yaptı.

İŞTE HABERTEMPO YAZARI TÜLAY KUMAŞÇI'NIN
KONUYLA İLGİLİ YAZDIĞI MAKALELERİ TIKLAYINIZ!...


PKK İÇİN GERÇEK ÇÖZÜM!

PKK KOMÜNİST BİR İDEOLOJİNİN ÜRÜNÜDÜR!

PKK'NIN ÇÖZÜMÜ SİLAHTAN DEĞİL TÜRK İSLAM BİRLİĞİ'NDEN GEÇER!


Yorum Gönder

Etiket Sonuçları