KOÇ GİBİ BİR ç'İŞ HİKAYESİNİN FOTO-ROMANI! 22 Eylül 2013, 12:00

TAKVİM, Mustafa Koç’un denize işemesinin perde arkasına ulaştı. Milyarder işadamının 38 metrelik lüks yatında tam 10 tane tuvalet vardı. Ancak o tercihini açık havadan yana kullandı! İŞTE O SKANDAL OLAYIN PERDE ARKASI...
YATTA 10 TUVALET VARDI...
TAKVİM, Mustafa Koç’un denize işemesinin perde arkasına ulaştı. Milyarder işadamının 38 metrelik lüks yatında tam 10 tane tuvalet vardı. Ancak o tercihini açık havadan yana kullandı!

Türkiye, dünyanın sayılı zenginleri arasında yer alan Koç Ailesi’nden gelen heberle sarsıldı. Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç ayıp-mayıp demeden yanındakilere aldırış etmeden denize işedi. Skandal ise objektiflere yansıdı. TAKVİM, olayı “Şu işe bak” başlığıyla manşete taşıdı. Skandalın perde arkasına ise yine TAKVİM ulaştı.

5 YILDIZLI OTELDEN FARKSIZ

Denizi tuvalet olarak kullanan işadamının babası Rahmi Koç, “Deniz Temiz Derneği”ni kurdu. Mustafa Koç da babası gibi çevreci tutumuyla ünlendi. Akdeniz foku Badem’in manevi babası oldu. Gezi’cileri destekledi. Geçtiğimiz günlerde ise Bermuda bayraklı “Caressa K” adlı yatıyla Bodrum’da denize açıldı. İşadamının 38 metrelik, 5 yıldızlı otelden farksız olan yatında tam 10 tane tuvalet vardı.

KİMSEDEN SES ÇIKMADI

Buna rağmen işadamı, tercihini açık havadan yana kullandı. Denize tuvaletini yaptı. Mustafa Koç, denizi kirlettikten sonra yatının içine girip, arkadaşlarıyla koyu bir sohbete daldı. Gözler ise Koçlar’a çevrildi. Ancak kimseden açıklama gelmedi. Aileye yakın kaynaklar ise “Görmedin, duymadım, bilmiyorum” demekle yetindi.

KORKULAN OLDU, BALIK ÖLÜMLERİ BAŞLADI :)

İşadamı Mustafa Koç’un denizi tuvalet gibi kullanması, sosyal medyada espri konusu oldu. Bazıları, “Koç denizi suladıktan sonra korkulan oldu. Balık ölümleri başladı. Hayvanların idrardan zehirlendiği belirtildi. Bodrum halkı ise panikte” diye yazdı.

TWİTTER NOTLARI

KÜLTÜRLÜ ADAM İŞTE

* Mustafa Koç, yılın en başarılı ‘çİŞ’ adamı seçildi!

* Skandalı “The Sun” manşet yaptı.

* Bunlar halkı cahil ve eğitimsiz görenler mi?

* Denize çiş yapınca denizi kutsadığını sanıyor olabilir.

* Yaralı parmağa işemez ama!

* Koç gibisin maşallah…

* Mustafa Koç işeyince “çiş” biz işeyince “sidik” oluyor.

* Kültürlü adamın hali bir başka. İdrarın dezenfektan olduğunu biliyor.

* Demek ki ağacın altına da çiş yaptığı için Gezi’yi destekledi.

* Teknenin tuvaletine yapılan çişler nereye gidiyor sizce?

* İşadamı denize yapmış, soru önergesi yok mu?

* Ege’de balık kaldı mı?

* Koca adamlar ÇİŞ’in hijyenik olduğunu kanıtlama yarışına girdiler. Para güzel şey… (TAKVİM)
Yorum Gönder