AĞAOĞLU SAVAŞA HAZIRLANIYOR! 19 Kasım 2012, 23:33

Fatih Ormanı'nın sözleşmesinin iptal edilmesinin ardından bir süredir manşetlerden düşmeyen Ağaoğlu'ndan basına yönelik hamle.
İşadamı Ali Ağaoğlu’nun Maslak 1453 projesi ile gündeme gelen Fatih Ormanı Mesire Yeri’nin sözleşmesi 9 Kasım 2012 itibarıyla Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından feshedildi.

Fatih Ormanı Mesire Yeri’nin sözleşmesinin feshedilmesi üzerine Ağaoğlu, bir basın toplantısı düzenledi. Basın toplantısında Bakanlığın iptal kararını saygıyla karşıladığını söyleyen Ağaoğlu, “2 yıl sonra devir için Bakanlık izni gerekiyordu, usul hatası yaptık. Biz maalesef burada işlerimizin yoğunluğundan hata yaptık.” dedi. Konuyla ilgili olarak gazetelerde ve televizyonlarda neredeyse her gün yer alan Ağaoğlu yaşanan bu gelişmelerin ardından bir iş arama sitesine ilan vererek “basın hukuku konusunda tecrübeli” avukat aramaya başladı.

BASIN HUKUKUNDA DENEYİMLİ

Ağaoğlu Şirketler Grubu’nun verdiği ilandaki “Basın hukuku ve manevi tazminat hukuku davaları konusunda deneyimli takım arkadaşları aranıyor” cümlesi dikkatlerden kaçmadı.

İşte o ilan:


Yorum Gönder