BALON ADAMIN DRAMI! 17 Haziran 2012, 01:37

Endonezyalı Chandra Wisnu 33 sene önce eşi Nanik ile evlendiğinde hayatının gayet güzel olduğunu düşünüyordu. Genç, yakışıklı ve eğitimli bir adamdı. Fakat düğünden sonra işler pek de yolunda gitmedi..
Başlarda ensesinde küçük baloncuk gibi yaralar çıkmaya başladığını farketmişti fakat pek üstünde durmamıştı. Şu anda 57 yaşında olan talihsiz adam kendini evine kitliyor ve kimsenin onu bu halde görmesini istemiyor. Dışarı çıktığı ender zamanlarda ise 3 kat giyinip güneş gözlüğü takıyor ki çocukları korkutmasın... 'İnsanlar benden ve yüzümden korkuyorlar' diyor Wisnu. 'Benden hastalık kapacaklarını düşünerek kaçıyorlar ben de onlardan uzak duruyorum. Sadece kızımı okuldan almak evden çıkıyorum' diye de ekliyor. 


Balon adamın dramı

32 yaşına geldiğinde tüm vücudu tümörle kaplı hale gelen Wisnu'nun hayatı şu anda daha da zor. 57 yaşındaki adamın tek korkusu diğer çocuklarının da hastalık belirtisi göstermegösteriyor olması. Hastalığının özel bir tedavisi bulunmadığı için elinden tek gelen şey beklemek. TLC kanalından hayatının belgeselini yapmak için anlaşan Wisnu çocuklarına yardım etmek için umudu kaybetmiyor...
Anahtar Kelimeler
balon adamın dramı

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları