STEPHEN HAWKİNG SONUNDA ALLAH'IN VARLIĞINI KABUL ETTİ! 23 Ocak 2013, 04:15

Allah'ın varlığını inkar eden, evrenin oluşumunu bilimsel verilere dayandıran Hawking sonunda Allah'ın varlığını kabul etti.
 Yazıları sese dönüştüren bir bilgisayar yardımıyla konuşan ve yıllardır Allah'ın varlığını inkar eden açıklamaları ile ateistler arasında öne çıkan ünlü Fizikçi Stephen Hawking 70. yaşına girdiği şu günlerde herkesi şaşırtan bir açıklama yaptı. Hawking, "evrenin oluşumu bilimsel bir gerçekliğe dayanır ve bu Tanrı'nın olmadığı anlamına gelmez" dedi.

TANRI OLMADIĞI ANLAMINA GELMEZ
Kanal D Londra Temsilcisi Ayşegül Ekinci'nin röpörtaj yaptığı Hawking ilk kez Allah'ın varlığını kabul etti. Röpörtaj sırasında sorulan bir soruya Hawking'in çalışma ekibinin de şaşırdığı görüldü. Hawking Tanrı ile ilgili sorulan soruya "Evrenin oluşumu bilimin gerçekliğine dayanır. Ama bu hiçbir şekilde, Bilim Kuralları'nı koyan ve onları da yaratan bir Tanrı olmadığı anlamına gelmez..." cevabını verdi.

Hawking'in bu sözlerinin son yıllarda ortaya çıkan Evrim Teorisi'nin yanlış olduğunun kanıtlanması ve Kuran'da 1400 yıl önce bildirilen bilimsel konuların aynen bulunması ile doğrudan ilgisi olduğu değerlendirmesi yapılıyor.

Yorumlar

xd :

Olum malmısınız lan yorumlara bak xd

lolo :

hiç himse stephen hawking i kötüleyemez adam en sonunda bunu söyledi helal olsun

ismail kayalar :

kardeşim Allah razı olsun bu adam boş zaten hayatı bir hiç uğruna harcadı Allah var zaten

SADECE MESAJ :

Ömer bey selamlar yaşayan en zeki insanın salak oldugunu kanıtladığınız ve yaratıcının varlıgını muhteşem bir bir biçimde kanıtladıgınız ıcın sizlere teşekkürlerimi sunuyorum saygılarımla.

furkan inci :

yorumlara bak ahahahahahah

Ömer faruk çavur :

Yav bu salak kabul etse etmese Allah var gam yok bu denyo zaten çarpılmış gerisi diger ateistlerin başına

Allah1 :

Siz çok anlamışsınız :/ Hawking hocamız negatif ateist oldu. Daha önceden pozitif bir ateistti. Biraz araştırırn sonra haber yazın.

Bradley LOWERY :

...

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder