NE YANİ BU KADIN ŞİMDİ ANNE Mİ? 23 Haziran 2012, 13:11

Anneleri tarafından fare zehiriyle öldürülen 2 ve 3 yaşındaki iki kardeş yan yana toprağa verildi.
Antalya’da Fatma Dülger’in fare zehiri içirerek öldürdüğü oğulları 2 yaşındaki Kağan ile 3 yaşındaki Hakan Selim, gözyaşları arasında toprağa verildi. İki kardeşin cenazelerinin tek tabuta konularak camiye getirilmesi yürek burktu.

Boşandığı ilk eşine ve ikiz çocuklarına birikmiş nafaka borcunu ödeyemediği için cezaevinde bulunan ve çocuklarının ölümünden haberdar olmayan baba Serkan Dülger’in katılamadığı törenin ardından, iki kardeşin cenazesi yan yana toprağa verildi.

SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Geceyi geçirdiği nezarethanede sabaha kadar ağladığı öğrenilen 25 yaşındaki Fatma Dülger, eşinin cezaevine girmesinin ardından yalnız kaldığını ve ekonomik sıkıntı çektiğini söyledi.

Polislere, “Ne olur beni oğullarımın mezarlarına götürün. Onlara dua edeyim” diye yalvardığı öğrenilen Dülger, dün sabah adliyeye götürülürken polislere direnip kendini yerlere attı. Güçlükle zapt edilen Dülger’in kendisine zarar vermemesi için önlem alındı.

Savcılıkta ve mahkemede de çok pişman olduğunu söyleyen anne, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Dülger’in tek kişilik odada gözlem altında tutulduğu öğrenildi.

BABALARINA SÖYLEYEMEDİ

Fatma Dülger’in ailesinin karşı çıkması üzerine çiftin kaçarak evlendiği öğrenildi. İlk eşinden olan 11 yaşındaki ikizlerinin 24 bin TL’ye ulaşan nafakasını ödeyemediği için üç ay hapis cezası alan Serkan Dülger yol kontrolünde yakalanıp cezaevine konuldu. Oğlunu ziyarete giden babaanne Fikriye Dülger, torunlarının öldüğünü oğluna söylemedi.

Yorum Gönder

Etiket Sonuçları