Kızlarını sözleşmeyle satan o aile konuştu! 04 Şubat 2012, 18:13

Sözleşmeyle kızlarını sattıkları iddia edilen aile Müge Anlı`ya konuştu.
 
Antalya'da 13 yaşındaki kızlarını 5 bin lira karşılığında 54 yaşındaki Yusuf A.'ya sattıkları iddia edilen anne Gülay Y. ve baba Osman Y., ATV'de yayınlanan 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programına çıktı. Para karşılığı satılan 13 yaşındaki E.Y'nin satıldıktan sonra Yusuf A'nın tecavüzüne uğradığı belirtiliyor. 


BABA OSMAN Y: İMZA BENİM AMA!

Baba Osman Y sözleşmenin Yusuf A. tarafından karakolda doldurulduğunu, sözleşmedeki imzanın kendine ait olduğunu ancak boş bir kağıdı imzaladığını söyledi. Baba Osman Y.; 4 çocuğum var, birinin tüyünü vermem. Bir kuruş almadım" dedi.

Anne Gülay Y. ise teklif edilen hiçbir parayı kabul etmediklerini belirterek, "Kabul etmem, ben çocuğumun arkasındayım. Türkiye ayağa kalktı diyorlar, ben oturtmaya geldim. Suçumuz yok. Hukuk mücadelesini sürdürmez olur muyuz?" diye konuştu. 

KENDİMİ TOPARLAYAMADIM!


Tecavüz mağduru E.Y olayın üzerinden 6 yıl geçtiğini ama hala olayın etkilerini üstünden atamadığını belirtti.

"Düzeliyorum, tam kendimi topluyorum mahkeme çıkıyor. Kapıya polis geliyor, yeniden o günleri yaşıyorum. Tam unuttum her şey yoluna girecek diyorum, ille bir yerden hatırlıyorum unutamıyorum. Onun en ağır cezayı almasını istiyorum" diye konuştu.

Yorumlar

kübra :

olun bu insanlıkmı şerefziz oglu karın sana yetmiyomu

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder