İŞTE O SALDIRININ VİDEO KAYDI! 12 Ocak 2013, 04:02

Ünlü modacı Barbaros Şansal’a 28 Aralık’ta yapılan saldırının güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.
Geçtiğimiz ay Taksim'de tekbir sesleri eşliğinde saldırıya uğradığını söyleyen ve kanlı fotoğraflarını Twitter'da paylaşan Barbaros Şansal'ın dayak yediği görüntüler güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Barbaros Şansal twitter adresinden, saldırının 04:50′de gerçekleştiğini belirtmiş, “Karanlık beyinlerin revası bu ise bedelini ağır ödeyeceksiniz” mesajı yazan Şansal, saldırıyı gerçekleştirenlerin ‘tekbir’ eşliğinde vurduklarını yazmıştı.

Şansal, '12 saniye sürmüş güvenlik kayıtlarından izlediğimiz görüntülere göre. 12 saniyede vücudumun çeşitli bölgelerine, yüzüm de dahil olmak üzere 15 tekme darbesi aldım.' demişti. 


Kınıyorum çünkü darpla, gaspla olacak işler değil bunlar. Her kim hedef şaşırtmak ya da beni hedef yapmak için böyle stratejilere, böyle cürüme müracaat ediyorsa, daha beterini karşılık olarak hukuktan alacaktır. İstanbul Emniyet Müdürü’nün de devrede olduğunu bu organizasyonla bu adamların ortaya çıkmasını ve neden yaptıklarını kamuoyuna anlatmalarını diliyorum"İŞTE ÜNLÜ MODACI BARBAROS ŞANSAL'A SALDIRI ANININ VİDEO KAYDI!
Yorum Gönder